Kabel rozruchowy NATO
| Nr katalogowy | 74095002 |
|---|---|
| STANAG | STANAG 4074 Type 2 |
| Kategoria | Złącza rozruchowe STANAG 4074 |
Parametry techniczne
| maksymalne natężenie | 300A przez 30 sek |
| napięcie | 24 VDC |
| styki | srebrzone |
| zakres temperatur | -20°C do +85°C |
| długość przewodu | 6000 mm |
Opis
Kabel rozruchowy NATO,STANAG 4074 Type -2, VG96917, 2 x wtyczki NATO 74091003, łącznik 74141010, przewód 2x35mm², H01N2-D o długości 6 000 mm