Kabel rozruchowy NATO
| Nr katalogowy | 74092006 |
|---|---|
| Numer VG | VG96927T012A006 |
| NSN | 6150-12-165-3127 |
| STANAG | STANAG 4074 Type 2 |
| Kategoria | Złącza rozruchowe STANAG 4074 |
Parametry techniczne
| maksymalne natężenie | 300A przez 30 sek |
| napięcie | 24 VDC |
| styki | srebrzone |
| zakres temperatur | -40°C do +85°C |
| długość przewodu | 25000 mm |
Numery alternatywne
1691-50.00651599Opis
Kabel rozruchowy NATO,STANAG 4074 Type -2, VG96917, 2 x wtyczki NATO 74091004, łącznik 74141002, przewód 2x35mm², VG95218T013B002 o długości 25 000 mm