Gniazdo NATO
| Nr katalogowy | 74101003 |
|---|---|
| Numer VG | VG96917A003A |
| NSN | 5935-12-338-8907 |
| STANAG | STANAG 4074 Type 2 |
| Kategoria | Złącza rozruchowe STANAG 4074 |
Parametry techniczne
| maksymalne natężenie | 300A przez 30 sek |
| napięcie | 24 VDC |
| styki | srebrzone |
| zakres temperatur | -46°C do +85°C |
Numery alternatywne
2725-12.00151213Opis
Gniazdo rozruchowe NATO, STANAG 4074 Type 2, VG96917 bez styków