Gniazdo NATO
| Nr katalogowy | 74101005 |
|---|---|
| Numer VG | VG96917A002A |
| NSN | 5935-12-308-5019 |
| STANAG | STANAG 4074 Type 2 |
| Kategoria | Złącza rozruchowe STANAG 4074 |
Parametry techniczne
| maksymalne natężenie | 300A przez 30 sek |
| napięcie | 24 VDC |
| rozmiar styku | 50mm² |
| styki | srebrzone |
| zakres temperatur | -46°C do +85°C |
Numery alternatywne
2725-00.00151211Opis
Gniazdo rozruchowe NATO, STANAG 4074 Type 2, VG96917, styki 50mm² lutowane/zaciskane