Wtyczka NATO
| Nr katalogowy | 74091002 |
|---|---|
| Numer VG | VG96917E001A |
| NSN | 5935-12-322-9791 |
| STANAG | STANAG 4074 Type 2 |
| Kategoria | Złącza rozruchowe STANAG 4074 |
Parametry techniczne
| maksymalne natężenie | 300A przez 30 sek |
| napięcie | 24 VDC |
| rozmiar styku | 35mm² |
| styki | srebrzone |
| zakres temperatur | -46°C do +85°C |
Numery alternatywne
2824-50.00251097Opis
Wtyczka NATO, STANAG 4074 Type 2, VG96917, styki 35mm² lutowane/zaciskane, kolor zielony z pierścieniem zakręcanym