Kabel spiralny pojazd-przyczepa
| Nr katalogowy | 99910035 |
|---|---|
| STANAG | STANAG 4007 |
| Kategoria | Złącza pojazd-przyczepa STANAG 4007 |
Parametry techniczne
| prąd znamionowy | 15 A |
| napięcie | 24 VDC |
| Styki | męskie/męskie |
| zakres temperatur | -40 °C do +85 °C |
| długość przewodu | 4000 mm |
Opis
Kabel spiralny pojazd-przyczepa z wtyczkami 2x VG96923B1-12P, przewód o długości 4000 mm