Kabel pojazd-przyczepa z dwoma wtyczkami
| Nr katalogowy | 74115016 |
|---|---|
| Numer VG | VG96927T022A006 |
| NSN | 6150-12-350-6741 |
| STANAG | STANAG 4007 |
| Kategoria | Złącza pojazd-przyczepa STANAG 4007 |
Parametry techniczne
| prąd znamionowy | 15 A |
| napięcie | 24 VDC |
| Przewód | VG95218T010A005 |
| Styki | męskie/żeńskie |
| zakres temperatur | -40 °C do +85 °C |
| długość przewodu | 3800 mm |
Numery alternatywne
651592Opis
Kabel pojazd-przyczepa z wtyczką VG96923B1-12S i wtyczką VG96923B1-12P, przewód VG95218T010A005 o długości 3800 mm