Gniazdo tablicowe pojazd-przyczepa z przewodem
| Nr katalogowy | 74125004 |
|---|---|
| STANAG | STANAG 4007 |
| Kategoria | Złącza pojazd-przyczepa STANAG 4007 |
Parametry techniczne
| prąd znamionowy | 15 A |
| napięcie | 24 VDC |
| Przewód | Ölflex |
| Styki | żeńskie |
| zakres temperatur | -40 °C do +85 °C |
| długość przewodu | 1000 mm |
Opis
Gniazdo tablicowe pojazd-przyczepa 12 pin, 24V, prąd znamionowy 15A przy 20 °C , przewód 12x1,5mm² długości 1000 mm Ölflex