12p 24V Socket with cable
| Cat. number | 74125002 |
|---|---|
| VG number | VG96927T022B009 |
| NSN | 6150-12-324-9610 |
| STANAG | STANAG 4007 |
| Category | STANAG 4007 / VG96923 connectros |
Technical parameters
| rated current | 15 A |
| voltage | 24 VDC |
| cable | VG95218T010A004 |
| contacts | female |
| temperature range | -40 °C to +85 °C |
| cable lenght | 2500 mm |
Alternative numbers
—Description
Gniazdo tablicowe pojazd-przyczepa 12 pin, 24V, prąd znamionowy 15A przy 20 °C , przewód 12x1,5mm² długości 2500 mm VG95218T010A004